Blog

BabyFolk: Nové kurzy od septembra 2022

Už v polovici septembra 2022 otvárame nové kurzy Baby Folk – ateliér pohybu pre najmenších. Máme ešte voľné miesta pre detičky od 1 – 6 rokov v uzavretých skupinách rozdelených podľa veku. Rodičov už prihlásených detičiek budeme postupne kontaktovať.

Poznáte Baby Folk?

Baby Folk – ateliér pohybu pre najmenších kladie dôraz na komplexný psychomotorický rozvoj hrou, edukáciu v pohybe, rozvíja koordináciu, priestorovú orientáciu a balans. To všetko v harmonickom prostredí našich slnečných priestorov na Bajzovej ulici v Žiline, v areáli škôlky Monte Smile.

Od novej sezóny sme vynovili aj náš koncept. Pracujeme s nádhernými, funkčnými a prepracovanými pomôckami v ucelenej koncepcii metodiky zostavenej certifikovanou lektorkou. V ranom veku (1 – 3 roky) budujeme pevné základy, následne podľa zručností dieťatka posilňujeme správne pohybové vzorce a rozvíjame rozum aj telo.

Čo rozvíjame?

Na kurzoch rozvíjame kvality hudobného vnímania cez spev a folklór, pohybového, sociálneho a emocionálneho vnímania a stimulujeme zdravý psychomotorický a sociálno-emocionálny vývoj detí, učíme sa relaxovať.

Kurzy trvajú 10 hodín (1 hodina týždenne) a vybrať si môžete z rôznych dní a časov tak, aby vám to najviac vyhovovalo (v závislosti od našich voľných kapacít)

Viac informácii a prihlasovanie na telefónnom čísle 0901 733 561 alebo v správe na FB